Konie

Jesteś bez pomysłu na aktywne wakacje? Rozważ turnus jazdy konnej w Warszawie
Wakacyjne turnusy to okres jak ulał do przeznaczenia na odpoczynek.

konie na polanie
Dziennikarz: Nick
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Zorganizowane wyjazdy na obozy konne to dobra okazja do połączenia aktywnego wypoczynku, poznania reguł dojeżdżania i kierowania końmi i cały rytuał poznawczy w relacji człowiek - zwierzę. Wakacje na obozy z końmi trwają przeważnie jeden do dwóch tygodni. W zależności od propozycji turnusu, dzieli się wakacjowiczów pod względem doświadczenia w jeździe na koniach.
Konie
Dziennikarz: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Nigdy nie jest za późno na naukę jazdy konnej

W Polsce jazda konna, od kilku sezonów zyskuje coraz bardziej pokaźną liczbę fanów. Wielu ludzi zachwyconych jest bliskim kontaktem z koniem, a wielkie szczęście daje im zdobywanie jeździeckich umiejętności. Przy okazji dociera do nich, że jazda konna nie jest ani bardzo droga, ani trudna do opanowania.
jazda konno
Dziennikarz: happening.pl

Jazda konno jako świetny sposób spędzania wolnego czasu

Od wielu stuleci ludzie zdają sobie sprawę z pozytywnych skutków przebywania ludzi z końmi. W dawnych czasach konie były wyłącznym środkiem, służącym do transportu i przemieszczania się. Wykorzystywano je do ciągnięcia wozów z ładunkiem oraz z ludźmi. Także jazda konna popularna jest od wielu stuleci. Dziś jednak używana jest tylko w celach sportowych i rozrywkowych; do transportu wykorzystuje się urządzenia i pojazdy mechaniczne. Wymyślono za to nowe aspekty, do jakich wykorzystuje się konie. Odkryto, że kontakt z nimi ma pozytywny wpływ na człowieka. Poza tym coraz więcej osób [referuje aktywności połączone z końmi w charakterze metody spędzania wolnego czasu. Stajnia nie jest już tajemniczym miejscem, gdzie mogą przebywać tylko wybrani. Coraz więcej osób chce poznawać naturę koni i poświęcać im swój czas.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.